Genel

ANKA’NIN DÖNÜŞÜ – ANKA SERİSİ I

Fantastik edebiyatın en genç yazarlarından biri olan Melodi Baç, Anka’nın Dönüşü adlı kitabı ile kitap satan her yerde!

Anka’nın Dönüşü,  ANKA serisinin başlangıç kitabı olarak 2015 yılında Destek Yayınları tarafından yayımlanmıştır.  Daha sonra 2018 yılında Müptela Yayınları tarafından tekrar basılmıştır. Müptela Yayınları Anka’nın Dönüşü ile beraber Anka serisinin diğer kitaplarını da almıştır. 

ARKA KAPAK

Sıradan hayatından sıkılıp bilmediği yerlere giderek özgür kalma hayalleri kuran Carmen, kendini bir anda başa çıkamayacağı bir mücadelenin içinde bulur. Yeni tanıştığı ve kendisinin zümrüt olduğunu söyleyen Ron adında bir gençle, kimsenin haberdar olmadığı Crictus adlı bir gezegene gidip onu yok etmek için can atan ikiz kardeşi Enka ve ruhunu emmek isteyen bir Ruh Avcısı’yla kıran kırana bir taht kavgasına girer. Düşmanlarından kurtulmak ve zümrüdünü ele geçirmek zorunda olan Carmen’ın hayatı artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır çünkü o Anka’nın ta kendisidir.

ANKA’NIN DÖNÜŞÜ – Kitap Hakkında Geniş Bilgi

Crictus’un tek hakimi kraliçe Kayra, bir varise ihtiyaç duyduğu için küllerinden her seferinden yeniden doğan Yüce Anka Kuşu’na yalvarır. Anka Kuşu ona iki çocuk bahşeder; Anka ve Enka. Kraliçe öldükten sonra taht savaşına tutuşan iki kardeş, babaları Anka Kuşu’nun yetenekleri sayesinde öldükten sonra başka bir bedene girerek taht savaşına yüzyıllar boyunca devam ederler.

Yüzyıllar sonra Carmen, Dünya’daki sıradan hayatıyla boğuşurken, bir anda kendini  başa çıkamayacağı bir karmaşanın içinde bulur. Yeni tanıştığı ve kendisinin Anka’nın su zümrüdü olduğunu söyleyen Ron adında bir delikanlıyla, Dünya’lıların varlığından habersiz olduğu Crictus adlı bir gezegene gidip, daha önce hiç görmediği ve kendisini öldürmek için yanıp tutuşan kardeşi ENKA ile sonu gelmeyecek bir taht mücadelesine girmek zorunda kalır. Bu sırada tahtta oturan Ruh Avcısından kurtulmalı ve yerini bildiği tek zümrüdü, ateş zümrüdünü ele geçirmelidir. Carmen’ın hayatı artık hiç bir zaman eskisi gibi olmayacaktır, çünkü o ANKA’nın ta kendisidir.

KİTABA ULAŞMAK İÇİN

Melodi Baç’ın Anka’nın Dönüşü adlı kitabına ulaşmak için D&R resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda sağ taraftaki SATIN AL bölümündeki diğer linkleri deneyerek en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Anka Kuşu Dokundu ve Her şey değişti…

ANKA’NIN DÖNÜŞÜ – Kitap Hakkında Bilgi

Yayıma Hazırlayan: Özge Nur Küskün

Editör: Nur Ceren Karabiber

Kapak Tasarımı: Şükrü Karakoç

Sayfa Sayısı : 368

Dil: Türkçe

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.