Genel

YASAK – YASAK SERİSİ I

"Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur." Antoine Bret
Yasak Serisinin ilk kitabı görsel – Yasak

Melodi Baç, Yasak Serisi ile başladığı fantastik kitap serüvenini büyük bir tutkuyla devam ettirmektedir.

Melodi Baç’ın ilk kitabı “Yasak”, 2011 yılında İkinci Adam Yayınları tarafından yayımlanmıştır. Yazarın sadece onaltı yaşındayken piyasaya sürdüğü bu kitap, fantastik edebiyat ve fantastik aşk kitabı sevenlerin büyük ilgisini toplamaktadır.

Kitap, Kathy adında genç bir meleğin dünyalıları tanımak amacıyla Dünya’ya inmesi ve bir ölümlüye aşık olmasını konu almaktadır.

Yasak Serisi iki kitaptan oluşmaktadır. Kitap büyük ilgi toplamış ve yazarın kariyerinde büyük bir rol oynamıştır.

ARKA KAPAK

Karanlıktı, çok korkucu bir karanlık… Önümde o şeytan vardı ve bana yaklaşıyordu. Yüzünde korkunç bir ifade vardı. Ondan korkuyordum ve kaçmak istiyordum, ama ayaklarımı ve kanatlarımı oynatamıyordum. Şeytan artık çok yakınımdaydı ve içimdeki korku gittikçe büyüyordu. Şeytan bana iyice sokuldu ve buz gibi sesiyle kulağıma tek bir şey fısıldadı.
‘O sandığın gibi biri değil…’

YASAK SERİSİ

Yasak Serisi İki kitaptan oluşmaktadır. Serinin ilk kitabı “Yasak”, ikinci kitabı ise “Yasak- II Crista”dır. Serinin ikinci kitabı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Yasak-II Crista sayfasını ziyaret ediniz.

KİTAP ALINTISI

…Düşüncelerimle boğuşurken, suda kendi yansımama bakıyordum. Parlak güneş tepemde beni ısıtmaya çalışıyordu fakat suyun soğukluğu buna engel oluyordu. Bu tatlı noktada, sıcak ve soğuğun tam ortasında dururken, bütün düşüncelerimi unutmuştum. Su beni rahatlatmıştı. Sadece suyun üzerindeki yansımama bakıyordum. Kumral saçlarım, su gibi mavi gözlerim ve bembeyaz kanatlarım, eşsiz bir uyum içerisindeydi. O sırada kanadımdan kopan beyaz, zayıf ve narin bir tüy, daireler çizerek suya düştü. Tüyün düştüğü yerden, etrafa sakin dalgalar yayıldı. Suyun sakinliğinin aksine, ben dehşet içinde yavaşça suyun üzerinde yüzen tüyüme bakıyordum…

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.