Genel

ANKA’NIN DÖNÜŞÜ ARTIK MÜPTELA YAYINLARINDA!

ANKA’nın yolculuğu Müptela Yayınları’nda devam ediyor!  2015 yılında çıkan Anka Serisi’nin ilk kitabı “Anka’nın Dönüşü” YENİLENMİŞ haliyle yeni yayınevinde kanatlanıyor!  Anka Serisi’nin ilk kitabı 21 Eylül 2018 Tarihinden itibaren TÜM KİTAPÇILARDA!

KİTAP İÇERİĞİ: 

Crictus’un tek hakimi kraliçe Kayra, bir varise ihtiyaç duyduğu için küllerinden her seferinde yeniden doğan Yüce Anka Kuşu’na yalvarır. Anka Kuşu ona iki çocuk bahşeder; Anka ve Enka. Kraliçe öldükten sonra taht savaşına tutuşan iki kardeş, babaları Anka Kuşu’nun yetenekleri sayesinde öldükten sonra başka bir bedene girerek taht savaşına yüzyıllar boyunca devam ederler.

Yüzyıllar sonra Carmen, Dünya’daki sıradan hayatıyla boğuşurken, bir anda kendini  başa çıkamayacağı bir karmaşanın içinde bulur. Yeni tanıştığı ve kendisinin Anka’nın su zümrüdü olduğunu söyleyen Ron adında bir delikanlıyla, Dünya’lıların varlığından habersiz olduğu Crictus adlı bir gezegene gidip, daha önce hiç görmediği ve kendisini öldürmek için yanıp tutuşan kardeşi ENKA ile sonu gelmeyecek bir taht mücadelesine girmek zorunda kalır. Bu sırada tahtta oturan Ruh Avcısından kurtulmalı ve yerini bildiği tek zümrüdü, ateş zümrüdünü ele geçirmelidir. Carmen’ın hayatı artık hiç bir zaman eskisi gibi olmayacaktır, çünkü o ANKA’nın taa kendisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.